Turbulencja


Pierwszy raz podczas lektury Turbulencja” zetknęłam się z prozą Whitney G. Zauroczyła mnie totalnie swoim lekkim, dowcipnym i kipiącym erotyzmem piórem. Bez wahania dodałam ją do zaszczytnego grona  ulubionych twórców z którymi nie rozstanę się przez długi czas.

Withney G. to ciemnoskóra, 28 letnia optymistka, która ma obsesje na punkcie podróży i niebywały talent ubierania myśli w słowa. Między innymi dzięki swojej pasji i wielu godzinom spędzonym w chmurach, oraz bujnej wyobraźni pisarki zrodził się pomysł na niesamowitą, miłosną historię. Wartka akcj i zadziwiające zwroty sprawiają, że lektura wchłania nas po kawałku i funduje niesamowitą rozkosz dla naszego umysłu 😉

Turbulencje, Whitney G. , recenzja

 

turbulencja

Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa.

Skandal wisiał w powietrzu.

Gillian przybywa do Nowego Jorku  w poszukiwaniu sensu życiu. Podczas jednej z imprez na którą dostała zaproszenie od koleżanki poznaje diabelnie przystojnego i aroganckiego Jake’a eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się za rączki. Po bardzo intrygującej rozmowie ląduje z nim w łóżku.

To był impuls!

Wyrzuty sumienia przestają ją dręczyć, kiedy wmawia sobie, że w ten sposób odreagowuje rozstanie z narzeczonym. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Ku swojemu zaskoczeniu jednym z pilotów z którymi leci jest Jake.

Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań.

Cała nasza historia to taki banał… 

Facet spotyka kobietę.

Facet flirtuje z kobietą.

Facet ląduje z kobietą w łóżku.

Nasza historia miała zakończyć się po kilku orgazmach.

Zaraz po tym, jak poszliśmy własnymi drogami. 

Ale potem spotkaliśmy sie ponownie… 

I żadne z nas nie chciało odejść. 

Nasze zasady były proste.

Nasza namiętność sięgała granic szaleństwa.

Nasze serca miały być bezpieczne. 

Ale kiedy coś cię pochłonie do głębi…

Coś tak odurzającego i nieuniknionego, to zaryzykujesz wszytsko, co kiedykolwiek miałeś.

Nawet jeśli wiesz, że możesz siegnać dna i SPŁONĄĆ!

Zaczyna się szalona, seksowna podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też niepohamowane uczucie Gillian.

W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania.

Czy wyjdzie im to na dobre?