Zagramy w grę? Srebrny Łabędź.


“Srebrny Łabędź” Amo Jones to pierwszy tom wciągającej, zaskakującej i pełnej mrocznego seksu serii Elite Kings Club.

Razem z  główną bohaterka odkrywamy nieznane i za wszelką cenę staramy się odkryć prawdę.

Lecz prawda nie jest taka oczywista. 

srebrny łabędź

Madison Montgomery jest dziewczyną z bogatego domu.  Kiedy jej matka dopuszcza się zbrodni strzelając do  kochanki męża z broni córki, a potem popełnia samobójstwo wybucha skandal, a jej życie nigdy nie będzie już takie same. Ojciec Madison ponownie się żeni, zapada decyzja o przeprowadzce, a dziewczyna trafia do prywatnej szkoły. Mogłoby się wydawać, że to jej szansa na nowy start…

Dziewczyna szybko przekonuje się, że mury szkoły skrywają straszne tajemnice, a wszystkimi uczniami rządzi grupa dziesięciu niepokornych chłopaków. Elite Kings Club rozsiewa wokół siebie aurę tajemniczości i terroru. Chociaż dziewczyna nie chce wierzyć plotkom na ich temat, w krótce zaczyna mieć wątpliwości. Ojciec informuje ją, że zamieszka z nimi syn Macochy o którym do tej pory nie miała pojęcia.

Nate jest jednym z nich.

Ona sam od samego początku  wpada w oko przywódcy elitarnego klubu Bishopowi, który podczas biwaku w lesie urządza polowanie, a zwierzyną jest ona sama.

“Możesz nas nie znać, ale my znamy ciebie. Zagrajmy w grę. Oto, co cię czeka, gdy przegrasz…”

srebrny łabędź, Amo Jones

 

Powieść zaskakuje i trzyma w napięciu do ostatniej kartki. Kiedy już wydaje Ci się, że całość zaczyna układać się w jasny obraz zdajesz sobie sprawę, że bardzo się mylisz!

Ciągle zadajesz sobie pytanie dlaczego członkowie Elite Kings Club starają się skrzywdzić Madison, a mimo to dyskretnie pilnują jej bezpieczeństwa?

Co stało się z poprzednią dziewczyną, która związała się z Bishopem?

Kim tak naprawdę jest główna bohaterka? 

Cała ta pełna grozy oraz brutalności gra pozostawia wiele niewiadomych i urywa się w nieoczekiwanym momencie. Pisarka tym samym  bawi się również tobą  i sprawia, że nie zaznasz spokoju po zakończeniu tomu.

Zagrasz z nami w tą mroczną grę?