“Ogarnij się i zacznij żyć” -pozytywna książka dla nie całkiem doskonałych 20


Długo czekałam na taką książkę i w końcu jest! O to ona “Ogarnij się i zacznij żyć. Porady dla nie całkiem doskonałych” wydawnictwa Feeria. Jest to idealna książka dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale boją się niepowodzenia. Ten poradnik przeprowadzi cię przez wszystkie etapy krok po kroku, pozwoli zajrzeć w głąb  i zrozumieć siebie :).

Jest bajecznie wydana, pełna pięknych, humorystycznych ilustracji, będąc w księgarni nie da się przejść obok niej obojętnie. 

Czujesz, że wszyscy wokół doskonale sobie radzą, a Tobie ciągle coś nie wychodzi? Że koleżankom udaje się godzić życie zawodowe z prywatnym i jeszcze świetnie wyglądać, a Ty w kółko coś zawalasz, choć żyjesz w pędzie.
ogarnij się i zacznij zyć 3
Na początku znajdziemy krótki wstęp, który po części wyjaśni nam co w niej znajdziemy, zastanowimy się co się właściwie z nami kobietami dzieje, oraz zostaniemy przedstawione naszemu TEAMOWI, który będzie nas wspierał i przeprowadzi nas poprzez zawiłości naszego umysłu 😉

Znajdziemy się pod opieką:

  • neurobiologa, który pomoże poznać nam własny mózg i jego funkcjonowanie
  • trenera osobistego- podpowie on nam jak poczuć się lepiej we własnej skórze i nauczy nas technik relaksacyjnych 
  • psycholożki która nauczy nas, jak nabrać pewności siebie i podnieść samoocenę, zrobić lepszy użytek ze swoich możliwość, oraz nauczy nas wchodzić w kontakt z otoczeniem
  • natomiasy diablica to nasza wewnętrzna sabotażystka 😉
Na kolejnych kartach znajdziemy rzeczy, którymi się najczęściej zamartwiamy:
  • miłość
  • wygląd
  • zdrowie
  • praca
  • przyszłość

 

3

 

 

Kiedy już uporamy się z naszą wewnętrzną sabotażystką zwaną Diablicą, znajdziemy plan rozpisany na 21 dni, który pomoże odnaleźć Ci życiową radość- nie bez powodu są to 3 tygodnie; tyle zajmuje nam mniej więcej wyrobienie jakiegoś nawyku. Pomoże ci w tym Psycholog, Neurobiolog i Trener osobisty. 
Znajdziesz tu małe zadania na każdy dzień oraz ćwiczenia pisemne- zarówno coś dla ciała jak i dla duszy 😉
1

Jestem bardzo na TAK!

Dzięki tej książce zadbałam o codzienne przygotowanie ciała poprzez poranne rozciąganie, poznałam sposób na łagodzenie napięcia poprzez oddech i nauczyłam się relaksacyjnego masażu :).

A Wy macie już swój egzemplarz