Gorąca zima z niegrzeczną książką. “Ladies Man” Katy Evans


Koniec z zimową, wieczorną herbatką! Po lekturze niegrzecznych książek od Wydawnictwa Kobiecego zrobi nam się bez niej gorąco 😉

Do tej pory na blogu ukazywały się głównie recenzje książek rozwojowych i to tylko takich, które mają to “coś” w sobie. Nie od dziś wiadomo, że człowiek samą pracą nie żyje, a tym bardziej kobieta ;), więc dzielę się z Wami swoją listą lektur nieobowiązkowych. 

niegrzeczne książki, wydawnictwo Kobiece

Ladies Man Katy Evans

Czy zdarzyło ci się kiedyś fantazjować o kimś, kto powinien pozostać wyłącznie przyjacielem? Taka sytuacja spotyka Ginę, która nie może przestać myśleć o obłędnym Tahoe. To facet, który rzuca kobietę na łóżko jak zdobycz i spełnia jej pragnienia. Jednak Ginę traktuje wyłącznie jako PRZYJACIÓŁKĘ. W końcu zaczyna jej to przeszkadzać…

“Ladies Man” to wciągająca historia dwójki młodych ludzi, przepełniona pożądaniem. Szczerze powiedziawszy jest jedną z lepszych książek, które ostatnio miałam okazję czytać. Jej fabuła jest dosyć rozbudowana i niesamowicie zaskakująca, a osobowości głównych bohaterów idealnie się uzupełniają.

Tahoe jest wykreowany na tak popularnego ostatnio kobieciarza – bogaty, arogancki, tajemniczy, bezczelny i niesamowicie przystojny, w dodatku z niecodzienną przeszłością.

Ale czy na pewno? 

"Ladies Man" Katy Evans, recenzje

Gina jest zupełnym przeciwieństwem Tahoe. Typowa dziewczyna, która potrzebuje romantycznych gestów, ciepła i czułości. Jest zrównoważona i nie działa pod wpływem emocji, a jej działania nie są narzucone wyłącznie seksulanymi potrzebami. Katy Evans doskonale poradziła sobie z “bylejakością” głównych bohaterów i nie dała się ponieść pospolitemu nurtowi powieści erotycznych, jakich mamy ostatnio zalew na polskim rynku.

Ladies Man jest trzecim, samodzielnym  tomem z bestsellerowej serii Manwhore. 

 

goooorąca zapowiedź wydawnicza

 

Royals, Kochanka Księcia

Pierwsza część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę.

Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim Clara Bishop spotyka intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Chociaż ich znajomość miała skończyć się na jednym pocałunku, to nie może o nim zapomnieć. Mężczyzna wydawał się jej bardzo bliski, jakby
skądś go znała. Kiedy do drzwi Clary pukają paparazzi, okazuje się, że tajemniczym przystojniakiem był książę Alexander.
Prawowity następca tronu to niebezpieczny bad boy, który słynie z tego, że zawsze dostaje to, czego pragnie. Jego najnowszym kaprysem staje się Clara. Alexander proponuje jej układ, w którym dziewczyna zostanie jego sekretną kochanką.

Czy zdołają utrzymać swój związek w tajemnicy? Czy niebezpieczny książę poczuje do Clary coś więcej?

Geneva Lee, bestsellerowa autorka, spędza każdą chwilę na pisaniu. Uwielbia sprawdzać, jak pod jej piórem będą zachowywać się potężni i niebezpieczni mężczyźni. W serii ROYALS sięga po sekret kobiet na całym świecie – marzenie o odwzajemnionej miłości przystojnego księcia.