Jak zmienić swoje życie? Fenomen poranka. 4


jak zmienić swoje życie

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym?

Jak wyglądało by Twoje życie, gdybyś już od wczesnych godzin porannych miała mnóstwo energią do działania, a Twój poziom stresu zmniejszył się radykalnie? Może warto znaleźć motywacje do realizacji wizji SWOJEGO WYMARZONEGO ŻYCIA? 😉

Ciągle trafiają w moje łapki nafaszerowane obietnicami poradniki, które nic nie wnoszą do mojego życia tylko frustracje… Z książką Hala Elrod’a “Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie.”  jest inaczej…

 

fenomen poranka

Hal Elrod jest żywym dowodem na to, że każdy może pokonać przeciwności losu i zaprojektować swoje nowe, lepsze życie. W wieku 20 lat zderzył się czołowo z pijanym kierowcą, przez 6 minut był w stanie śmierci klinicznej, odniósł ciężkie obrażenia-11 złamań i trwałe uszkodzenie mózgu. Wbrew diagnozom pokonał wszelkie przeciwności i odniósł sukces w firmie, dla której pracował. Został ultramaratończykiem, autorem bestsellerów i znanym mówcą motywacyjnym. W książce “Fenomen poranka” dzieli się z nami swoimi sposobami, praktykami, oraz niesamowitymi historiami ludzi, którym pomógł odnaleźć iskierkę nadziei i zmienić ich życie. 

czas się obudzić i żyć pełnią życia- miracle morning

Jeśli chcesz kłaść się spać z satysfakcją, musisz wstawać co rano z determinacją.

George Lorimer

miracle morning

Przypomnij sobie kiedy ostatni raz obudziłaś się naprawdę napalona na to co miał ci przynieść poranek i kolejny dzień ? 😉

Może miałaś lecieć na zasłużone wakacje?

Albo zacząć studia na wymarzonym kierunku?

Bez względu na okazję, która tak cię kręciła, jak się czułaś rano?

Czy co kilka minut włączałaś drzemkę w smartfonie i siłą wygrzebałaś się z łóżka?

Wątpię! 

Takie poranki są jak Boże Narodzenie i co lepsze możesz je mieć każdego dnia. Serio! 🙂

Misją MM jest przede wszystkim sprawienie, abyś budziła się przyjemnie orzeźwiona z nowym zapasem energii i uczuciem radosnego oczekiwania na nowy, wyjątkowy dzień. W tym wszystkim chodzi o to, abyś wstawała z łóżka mając cel i dążyła do niego wytrwale, po to, aby wykreować swoje wymarzone życie.

Od dawna wiem, że dobrze zaczęty dzień może stać się źródłem nieprzeciętnej mocy, a zły roztrzaskać resztę dnia na kawałki, jak zbyt piskliwy głos grubą szybę. Poranki są dla mnie esencją twórczej pracy i próba dla mięśnia mojej silnej woli, co daje mi zupełnie inną pozycję startową na resztę dnia.

jak zmienić swoje życie

W książce znajdziesz m.in :

  • niezawodną metodę wstawania w 5 krokach– która zwiększy Twoją motywację do porannego wstawania. Zawiera ona pięć nieskomplikowanych działań, które pozwolą Ci wstać wcześniej i szybciej niż ci się to wydaje.
  • koło ratunkowe S.A.V.E.R.S ( cisza, afirmacje, wizualizacja, ćwiczenia, czytanie i kaligrafowanie) – każda część koła, rozwija jakiś aspekt naszego życia i sprawia, że zaczynasz żyć tak, jak naprawdę tego pragniesz.
  • miracle morning w 6 minut– tylko tyle i aż tyle wystarczy, aby ruszyć machinę zmian. 
  • porady jak dostosować metodę do swojego życia, aby zrealizować najważniejsze cele i marzenia
  • skuteczny 30 dniową strategię MM– jak panować nad swoimi nawykami.

To jak, chcesz zmienić coś w swoim życiu ? 🙂