Internetowy optyk. Jak kupować okulary przez internet?


Jako typowa okularnica oraz kobieta wybredna mam straszny problem z wyborem oprawek i nie znoszę zakupów. Nie ważne czy są to zakupy spożywcze, ubraniowe czy wielkogabarytowe jak zakup sprzętu agd czy nowych mebli. Chodzeniu po sklepach mówię stanowczo NIE!

Czytelniczki, które są ze mną dłużej wiedzą, że staram się załatwiać jak najwięcej rzeczy przez internet i nie mogło być inaczej w tym przypadku.

 

optyk internetowy 

Po kilkudniowym wertowaniu sieci trafiłam na panią Magdę i Optyk Green. Po dłuższej rozmowie i uwzględnieniu moich preferencji oraz wady wzroku dostałam sporo wskazówek jakich opraw mam szukać przy moim kształcie twarzy. 

Przyznam się Wam, że po stronie buszowałam kilka dni i skrupulatnie oglądałam każdy model 😀 Cel miałam określony jasno czarne, małe oprawki, które nienadszarpną mojego budżetu i będą pasować do wszytskiego. 

Nie byłabym sobą gdybym nie wybrała ciut ekstrawaganckiego modelu. Wybór padł  Verdi Designe Italy .

Wybrane przeze mnie oprawki są wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa. Ich niewielki, zaokrąglony kształt idealnie pasuje do drobnej twarzy, a duża ilość białego koloru dodatkowo rozświetla.  Zausznki posiadają wbudowany elastyczny flex, który chroni okulary przed rozszerzeniem.

W moim przypadku okulary pełnią formę korekcyjną i ozdobną, często również zastępują mi dobry makijaż oka. Wystarczy dobrać oprawę pasującą do naszych rysów twarzy i urody, a w tym pani Magda pomoże nam najlepiej!