CzaroMarownik 2018- najbardziej kobiecy kalendarz


CzaroMarownik to niezwykły kalendarz, który powstaje już od kilku lat i jest tworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach. W tym roku mam zaszczyt opowiedzieć Wam o szóstej już edycji tego niezwykłego kalendarza zawierającego szczyptę magi.

CzaroMarownik 2018 , kobiecy kalendarz

CzaroMarownik 2018 

Każda z nas pragnie czuć się wyjątkowa, więc dlaczego by tej wyjątkowości sobie nie podarować w postaci pełnego optymizmu kalendarza

Szósta edycja CzaroMarownika zaskakuje nową formą, oprawą i treścią, które zmieniły się zgodnie z oczekiwaniami wielu Czytelniczek zachęcających wydawców do poszukiwania nowych rozwiązań. 

Przesłanie na 2018 rok jest bardzo bliskie mojemu sercu- skupiam się na sobie podczas całego dnia, wykonując najdrobniejsze czynności oraz staram się eksponować swoje najlepsze cechy- głównie mam na myśli swój trudny charakterek 😉 

Przychodzimy na świat tylko z jednym obowiązkiem- mamy być sobą.

-CzaroMarownik 2018

Pierwszy drogowskaz, który pojawi się w CzroMarowniku, pokaże Nam, jak dotrzymywać obietnic samej sobie i dążyć do wewnętrznej harmonii. W tegorocznym CzaroMarowniku znajdziemy ponadto mnóstwo wskazówek, rad i ciekawostek z zakresu urody, zdrowia oraz stylu życia. Poznamy też horoskop na 2018 rok i otrzymamy podpowiedzi, jak wprowadzić szczyptę magii do swojego życia.

Prawda, że brzmi magicznie? 😉