Bracia Slater- elektryzująca dawka seksu i humoru.


Naprawdę nie wiem dlaczego tak długo zabierałam się za tę serię, bo L.A Casey przeszła samą siebie, a bracia Slater zagoszczą na długo w moim serduchu.

 

niegrzeczne książki, wydawnictwo Kobiece

bracia Slater

Każda z książek jest wręcz genialną mieszanką humoru, wciągającej akcji i elektryzującego erotyzmu. Każda z nich uzależnia do tego stopnia, że wszytskie 4 tomy pochłonęłam w dwa dni. Nie mogłam się oderwać, a każde 5 minut bez zgłębiania fabuły były dla mnie męczarnią.

Dominic- zdobywa, to czego pragnie.

Po tragicznej śmierci rodziców Bronagh Murphy pozostaje pod opieką starszej siostry Branny i postanawia całkowicie odsunąć  się  d ludzi. Nie chce już więcej cierpieć i stracić poraz kolejny, kogoś na kim zacznie jej zależeć.

Kiedy w jej życie wkracza Dominic Slater, dziewczyna uparcie go ignoruje nieświadoma tego, że swoim zachowaniem przyciąga go jak magnes.

Dominic jest zdezorientowany – zazwyczaj wszyscy skupiają na nim uwagę. A już na pewno WSZYSTKIE. Wszystkie z wyjątkiem pięknej, ale zimnej brunetki o niezwykle ciętym języku.

To wystarczy, żeby Dominic jej zapragnął. A jedynym sposobem na zaspokojenie pragnień, jaki Dominic zna jest siła.

 

Bronagh- zatrzymuje to co kocha.

Bronagh Murphy w ciągu ostatnich lat przeszła wiele, zatem kiedy zbliżają się jej dwudzieste pierwsze urodziny, jedyne, o czym marzy, to relaks z rodziną. Na spokojnie.

Jej chłopak, Dominic Slater, nie zna pojęcia „na spokojnie”. Mówiąc szczerze, nigdy nie znał i nie zamierza poznać. Adrenalina to jego narkotyk. Wymyśla doskonały plan – jednocześnie romantyczny i ekscytujący. Jednak jego wersja słowa „ekscytujący” bardzo różni się od tej znanej przez Bronagh. Wkrótce się dowie, jak bardzo.

Kiedy sprawy przyjmą niekorzystny obrót, a Dominic znowu będzie walczyć o swoją dziewczynę, Bronagh stanie w obliczu bardzo trudnej decyzji. Trwać u boku swojego gorącego faceta albo odejść i nigdy nie oglądać się za siebie.

 

Alec- zatrzymuje to co posiada.

Alec Slater to biseksualista i kobieciarz, który uwielbia zadowalać siebie i nie dba o potrzeby innych do czasu, aż ognistowłosa Keella prosi go o przysługę. Alec zgadza się pomóc dziewczynie, ale nie robi niczego za darmo.

Keela- troszczy się o, to co kocha.

Przed Keelą jeden z najważniejszych dni w życiu – przeprowadzka. Pragnie zamieszkać z narzeczonym i chce, aby wszystko poszło jak z płatka. Jednak kiedy jesteś zaręczona z jednym z braci Slater, musisz być przygotowana na szaleństwo. Spontaniczny Alec jak zwykle nie myśli o konsekwencjach i wybiera niefortunny moment na niespodzianki. Rozpętuje się piekło.

Nieproszeni goście. Alkohol. Kłótnie. Dzika namiętność. Wszystko, co kryje się pod jednym nazwiskiem – Slater. Keela musi podjąć bardzo ważną decyzję.

Czy jest gotowa?

 

 

Naprawdę sama nie mogę zdecydować, którzy bohaterowie są moimi ulubieńcami. Cała seria jest napisana mistrzowsko, a nieprzyzwoite zwroty akcji i potężna dawka humoru sprawiają, że każdy z tomów zapada na długo w pamięci.